Pallmann l Przegląd produktów!

Tutaj znajdziesz produkty parkieciarskie!

 Więcej... 
 
 

Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Würzburg , 29.04.2015 - Udoskonalona receptura lakierów PALL-X 98, PALL-X 96, PALL-X 94

Może być jeszcze lepiej! Kultowe już lakiery: PALL-X 98, PALL-X 96, PALL-X 94 w nowej recepturze.

Najnowsze trendy w dziedzinie lakierów do podłóg

Od dłuższego czasu producenci lakierów dążą do zupełnego wycofania szkodliwych substancji ze swoich produktów. Z jednej strony jest to wynik prac rozwojowych i badań a z drugiej strony konieczność dostosowania swoich produktów do zmieniających się przepisów. Lakiery ekologiczne, obecne na rynku sklasyfikowane są w kilku kategoriach w zależności od zawartości 
lotnych związków organicznych, nazywanych skrótowo LZO lub z języka angielskiego VOC.

 

Jeszcze bardziej, jeszcze lepiej...

Firma PALLMANN dążąc do dalszego rozwoju swoich produktów oraz zgodności z przyszłym ustawodawstwem wprowadza już teraz nową linię swoich lakierów, w których ograniczono zawartość LZO poniżej 5%.

W ciągu ostatniego półrocza przeprowadziliśmy setki testów w Polsce oraz za granicą. Wszystkie opinie były bardzo pozytywne.  Nowe lakiery gwarantują doskonały rezultat końcowy oraz doskonałą jakość pracy. Jesteśmy przekonani, że wszyscy wykonawcy będą bardzo zadowoleni z otrzymanych efektów

 

Nowe parametry lakierów PALL-X 94, PALL-X 96, PALL-X 98

Zmiana dotyczy lakierów PALLMANN: Pall-x 94,  Pall-x 96, Pall-x 98 półmat oraz mat. Nowe opakowania będą posiadały specjalne oznaczenie "NEW". Lakiery gwarantują nową jakość oraz jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowania!

 

Jak stosować nowe lakiery

Lakiery Pall-x 94 oraz Pall-x 98 zachowują wsteczną kompatybilność z poprzednią generacją  lakierów. W przypadku nowej wersji  lakieru Pall-x 96 prosimy o nie mieszanie nowych dostaw z obecnymi stanami magazynowymi. Nowy lakier Pall-x 96 ma doskonałe parametry pracy, ale nowa technologia wyklucza łączenie go ze starymi powłokami pokrytymi poprzednią wersją lakieru Pall-x 96. W przypadku nowego lakieru Pall-x 98 zalecane jest pozostawienie go na 20 minut po wymieszaniu z utwardzaczem.  Przeprowadzone badania udowodniły, że po 20 minutach lakier osiąga doskonałą lepkość gwarantującą idealne rozprowadzanie na powierzchni podłogi. Produkt jest dużo bardziej "wybaczający" nierównomierną pracę lub pozostawienie śladów wałka podczas pracy.