Pliki do pobrania

Ulotka UZIN NC 152 Turbo PDF, 2.3 mb   download  
Ulotka Promocja NC 152 "Pracuj lżej dzięki bonusom" PDF, 1.9 mb   download  
Regulamin Promocji NC 152 "Pracuj lżej dzięki bonusom" PDF, 384 kb   download  
 
 

Pallmann l Przegląd produktów!

Tutaj znajdziesz produkty parkieciarskie!

 Więcej... 
 
 

Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

, 03.01.2018 - Nowość 2018! UZIN NC 152 Turbo – szybka cementowa masa niwelująca

Doświadczenie ostatnich lat oraz opinie naszych Klientów, utwierdziły nas w przekonaniu, że na inwestycjach nie ma nic bardziej cennego od zaoszczędzonego czasu. Mniej przerw technologicznych, niższe koszty pracownicze, zmniejszenie ilości kosztownych dojazdów na budowę, a także możliwość realizowania większej ilości zleceń – to najważniejsze oczekiwania wykonawców z branży posadzkarskiej od rynku. Dzięki takim rozwiązaniom jak UZIN NC 152 Turbo nie pozostaną one jedynie w sferze życzeń.

Błyskawiczna masa cementowa

W ubiegłym roku w naszej ofercie zadebiutowała rekordzistka wśród mas anhydrytowych – UZIN NC 112. Teraz na rynek wchodzi jej cementowa „siostra”. Szybka masa niwelująca UZIN NC 152 Turbo to cementowa masa szpachlowa przeznaczona do wygładzania i wyrównywania podłoży.

Można ją stosować na wszystkich popularnych podłożach budowlanych. Sprawdzi się jako masa wyrównująca pod wykładziny winylowe (LVT), tekstylne i elastyczne oraz pod parkiet warstwowy i płytki ceramiczne.

To, co ją wyróżnia to przede wszystkim krótki czas, w jakim osiąga gotowość do układania wykładziny. Przy optymalnych warunkach atmosferycznych, można na nią wchodzić po 2-3 godzinach, a montaż wykładziny rozpocząć już po 8 godzinach!

Idealnie gładka powierzchnia

Szybkie wysychanie to nie jej jedyna zaleta. UZIN NC 152 Turbo zapewnia wyjątkowo gładką powierzchnię. Dzięki temu nie wymaga szlifowania nawet przy stosowaniu jej pod wymagające, bardzo cienkie podłogi winylowe (LVT).

Świetna optyka powierzchni pozwala zaoszczędzić kolejne cenne godziny. Dodatkowo masa jest ekologiczna, co potwierdzają certyfikaty GISCODE ZP1 oraz EMICODE EC 1 R PLUS.

UZIN NC 152 Turbo można stosować w grubości warstwy do 10 mm.

Pliki do pobrania

Ulotka UZIN NC 152 Turbo PDF, 2.3 mb   download  
Ulotka Promocja NC 152 "Pracuj lżej dzięki bonusom" PDF, 1.9 mb   download  
Regulamin Promocji NC 152 "Pracuj lżej dzięki bonusom" PDF, 384 kb   download