Pliki do pobrania

Regulamin konkursu: Konkurs fotograficzny GAME OF FLOORS PDF, 119 kb   download  
 
 

Pallmann l Przegląd produktów!

Tutaj znajdziesz produkty parkieciarskie!

 Więcej... 
 
 

Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Polska, 06.12.2016 - KONKURS! Zagraj i wygraj: GAME OF FLOORS

Komu pierwszemu uda się zakończyć inwestycję? Kto będzie musiał liczyć na swoje umiejętności, a komu pomoże jeden z naszych Superbohaterów? Aby to sprawdzić, należy zagrać w GAME OF FLOORS - planszówkę edukacyjną wydaną przez Uzin Polska Sp. z o.o.!

Gra planszowa, od której trudno się... odkleić! KONKURS Uzin Polska

Oddaliśmy w Państwa ręce stworzoną przez nas grę planszową GAME OF FLOORS. Przygotowaliśmy zabawę, która pozwoli Państwu na odrobinę wytchnienia od codzienności, a jednocześnie w sposób przystępny przypomni o wyróżniających się cechach i parametrach naszych produktów.

GAME OF FLOORS to gra dla od 2 do 4 graczy. Po planszy poruszamy  się za pomocą pionków. Po drodze czekają wyzwania, które posadzkarze znają z codziennej pracy - potraktowane z lekkim przymrużeniem oka.

Jesteśmy przekonani, że do gry nie trzeba Państwa zachęcać - zwłaszcza, że zbliża się okres świąteczny, w którym do zabawy mogą włączyć się także członkowie rodzin i w ten sposób poznać nieco kulisy Państwa pracy. Jednak aby uatrakcyjnić jeszcze całą rozgrywkę, przygotowaliśmy dla Państwa konkurs.

ZADANIE KONKURSOWE

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie podczas gry w GAME OF FLOORS - im zabawniejsze ujęcie, tym lepiej. Do udziału w zabawie można zgłosić dowolną liczbę zdjęć. Najlepsze ujęcia opublikujemy na naszym fanpage'u na Facebooku, im więcej reakcji Internatów  na zdjęcie tym większe szanse na wygraną.

Zwyciężą autorzy fotografii, które najbardziej się nam spodobają. Na podium znajdzie się miejsce dla trzech osób.

NAGRODY

Dla autora najlepszej fotografii przygotowaliśmy domowy stół bilardowy.

Autor drugiego nagrodzonego zdjęcia otrzyma stół do gry w piłkarzyki.

Autora trzeciego wybranego przez nas zdjęcia nagrodzimy z kolei tarczą elektroniczną do gry w Dart Orcus.

Konkurs potrwa od 1.01.2017 r. do 1.03.2017 r. W tym czasie czekamy na Państwa zgłoszenia, choć zdjęcia nadesłane przed 1.01.2017r. również wezmą udział w konkursie. Fotografie wraz z danymi kontaktowymi należy przesyłać na adres: konkurs@uzin-utz.com

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU


Pliki do pobrania

Regulamin konkursu: Konkurs fotograficzny GAME OF FLOORS PDF, 119 kb   download