Pliki do pobrania

REGULAMIN - Promocja UZIN RIPPER 2.02-30.04.2016r. PDF, 112 kb   download  
Regulamin Konkursu UZIN RIPPER - BUDMA 2016 PDF, 111 kb   download  
Ulotka informacyjna - UZIN RIPPER PDF, 579 kb   download  
ULOTKA - Promocja UZIN RIPPER 2.02-30.04.2016r. PDF, 706 kb   download  
 
 

Pallmann l Przegląd produktów!

Tutaj znajdziesz produkty parkieciarskie!

 Więcej... 
 
 

Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Poznań, 22.01.2016 - Praktyka czyni mistrza! BUDMA 2016 | 2-5 lutego

Jesteśmy praktyczni! Pokazy i doradztwo fachowców UZIN na targach BUDMA 2016. Znajdziecie nas na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 3A. Szukajcie miejsca, w którym dużo się dzieje!

 

Pierwszy tydzień lutego zapowiada się dla nas wyjątkowo pracowicie. Wszystko za sprawą Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu na których obecni będą nasi przedstawiciele - będziemy służyć wiedzą, radą oraz... praktyką!

 

Nasze marki skupione w grupie UZIN oferują produkty, rozwiązania i technologie dla fachowców z branży podłogowej. Mają gwarantować komfort pracy, bezpieczeństwo stosowania i dawać pewność, że efekt działań będzie zgodny z oczekiwaniami. Targi BUDMA to świetna okazja, by osobiście przekonać się, że te założenia nie są wirtualne. Przez cztery dni - od 2 do 5 lutego - będziemy do Waszej dyspozycji na łącznej powierzchni 40 mkw. w przestrzeni  wystawienniczej! Jesteśmy dostępni w dynamicznej strefie pokazowej oraz na stoisku, gdzie można spokojnie porozmawiać przy kawie.

Przyjdźcie i zobaczcie jak nasze rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Zapraszamy do pawilonu 3A, do strefy Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy, którego jesteśmy członkiem wspierającym.

 

Sprawdź co chcemy zaprezentować:

UZIN

Praktyczny UZIN oprócz najwyższej jakości produktów idzie w stronę zdrowia i wygody wykonawców. W tym roku zaprezentujemy NOWOŚĆ! UZIN Ripper - bezpyłowy system otwierania worków. Na stanowisku będzie można spotkać przedstawicieli handlowych a także techników. Na uczestników targów czekają także wyjątkowa promocja oraz konkurs związane z nowością.

UZIN Ripper - to proste narzędzie, które pomoże uniknąć duszącego pyłu osiadającego na ścianach i podłożu przy otwieraniu i przesypywaniu każdego worka suchej zaprawy. Koniecznie wypróbuj ten produkt jeśli rozrabianie produktów sypkich to Twoja codzienność!  Przyjdź i przekonaj się osobiście!

 

PALLMANN

PALLMANN będzie reprezentowany przez doświadczony zespół. Nie może zabraknąć managera marki Dariusza Turskiego oraz doradców techniczno-handlowych: Waldemara Dybiec i Huberta Lipińskiego.

Panowie zaprezentują rodzinę lakierów dwuskładnikowych PALL-X w doborowym składzie:http://www.pallmann.pl/produkty/szukaj-produktu/details/pall-x-zero-14696/

  • Pall-X Zero - dwuskładnikowy lakier nawierzchniowy całkowicie pozbawiony rozpuszczalników
  • Pall-X 98 Gold - czyli złoto w ofercie PALLMANN! Pierwszy produkt na rynku, który ma mniej niż 5% lotnych związków organicznych

Obowiązkowo trzeba zobaczyć jak działa nasz popularny barwiący podkład olejowy:

  • Pall-X 333 Color - w strefie pokazów sprawdzisz, jak łatwo się go stosuje i jaki efekt można za jego pomocą osiągnąć!

RZ

Produkty marki RZ są doskonałym uzupełnieniem przybornika fachowca działającego w branży podłogowej. Pielęgnacja, czyszczenie i renowacja podłóg? Tylko z RZ, którego nowinki podczas BUDMY zaprezentuje manager: Marek Nowakowski. 

Lakier RZ Turbo Protect Plus -  prawdziwa gratka dla firm posadzkarskich, które chcą oferować swoim klientom nowoczesny sposób zabezpieczania wykładzin w obiektach (także po renowacji). Wyróżnia go duża odporność na obciążenia, bardzo niska zawartość rozpuszczalników i ciekawa, a zarazem praktyczna, matowa optyka powierzchni, którą zapewnia.

RZ Refresher olejowy - idealny środek do punktowego retuszu zadrapań na różnego rodzaju podłogach. Szczególnie zalecany do modnych posadzek z LVT. W strefie pokazów będzie można zobaczyć w jaki sposób działa i jaki jest efekt takiego odświeżania powierzchni.

 

WOLFF

Na arenę pokazów wjedzie także cięższy sprzęt do zadań specjalnych. Miłośnicy dużych "zabawek" z pewnością znajdą coś dla siebie! WOLFF ma w zanadrzu kilka propozycji, które tradycyjnie przedstawi manager: Bogusław Koczorowki.

Rodzina Stripperów - maszyn, które pozwalają na szybkie i łatwe pozbycie się starych wykładzin. Przekonaj się jak mogą przyspieszyć także Twoją pracę.

Maszyny jednotarczowe do szlifowania podłoża - klasyka w najlepszym wydaniu. Praktyczne funkcje, mocne silniki i wytrzymałe komponenty - poznaj całą roztańczoną załogę!

Gilotyny do paneli winylowych - nowoczesne materiały wymagają właściwej obróbki. Po prostu.

Spawarki do zgrzewania wykładzin PVC i linoleum - profesjonalne, sprawdzone, poręczne - przekonaj się... własnoręcznie!

 

Dodatkowo:

W ramach odświeżenia podstaw wiedzy dotyczącej sprawdzania parametrów podłoża, będzie można także zobaczyć w jaki sposób powinna przebiegać modelowa ocena jastrychu. To szansa na cenną lekcję zwłaszcza dla młodych adeptów posadzkarstwa i parkieciarstwa!

 

Zapraszamy!

Pliki do pobrania

REGULAMIN - Promocja UZIN RIPPER 2.02-30.04.2016r. PDF, 112 kb   download  
Regulamin Konkursu UZIN RIPPER - BUDMA 2016 PDF, 111 kb   download  
Ulotka informacyjna - UZIN RIPPER PDF, 579 kb   download  
ULOTKA - Promocja UZIN RIPPER 2.02-30.04.2016r. PDF, 706 kb   download