Pallmann l Przegląd produktów!

Tutaj znajdziesz produkty parkieciarskie!

 Więcej... 
 
 

Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Ulm / Ilsfeld, 18.05.2015 - „Hip, hip, hura!“ Otwarcie nowej fabryki WOLFF

Oficjalne otwarcie zakładu Wolff GmbH & Co. KG

Członkowie zarządu Julian Utz i Jürgen Rehmann otrzymali od architekta Manfreda Himpel klucz do nowej fabryki. Równo 200 gości i pracowników, a wśród nich Thomas Knödler, burmistrz gminy Ilsfeld, a także zarząd spółki Uzin Utz AG, dr H. Werner Utz i Thomas Müllerschön, świętowali oficjalne otwarcie nowego zakładu firmy Wolff.

 

W połowie 2011 roku zapadła w Uzin Utz decyzja o zmianie lokalizacji i budowie nowego budynku dla segmentu maszyn – marki Wolff. Celem było stworzenie podstaw do dalszego rozwoju. Już jesienią 2014 roku nowy budynek produkcyjny w Ilsfeld był na tyle gotowy, że możliwe było rozpoczęcie przeprowadzki. W maju nastąpiło oficjalne otwarcie.

 

Duża powierzchnia dla nowoczesnych maszyn i narzędzi

Nowy, wybudowany „na zielonej łączce” zakład, należącej do "spółki córki" Uzin Utz, zajmuje działkę o powierzchni niemal 14 000 m², a kompleks budynków imponuje powierzchnią ok. 6 000 m². Dla równo 70 pracowników stworzono w Ilsfeld nowoczesne warunki do rozwoju, produkcji i sprzedaży produkowanych „na miarę” wysokiej jakości innowacyjnych elektronarzędzi i narzędzi ręcznych przeznaczonych dla profesjonalnych posadzkarzy i parkieciarzy. I tak, na przykład, sterowanie produkcją na linii montażu odbywa się metodą „Kanban”. Dodatkowo powstało nowoczesne centrum szkoleniowe dla klientów-rzemieślników. Wolumen inwestycji przeznaczony na budowę nowego budynku firmowego wyniósł niespełna 7 milionów euro.

 

Julian Utz: „Nowy budynek w nowej lokalizacji w Ilsfeld stwarza doskonałe warunki do rozwoju i produkcji naszych narzędzi marki Wolff. Tym samym obraliśmy kierunek na długotrwały i zrównoważony wzrost. Nasi klienci skorzystają na bardziej kompaktowym przebiegu produkcji i szybszym reagowaniu na zapytania. Ponadto planujemy wzrost wolumenu produkcji o 25 procent.”

 

Podstawowe dane fabryki Wolff GmbH & Co. KG w Ilsfeld

 

Wolumen inwestycji: blisko 7 milionów euro

Powierzchnia działki: ok.13.820 m²

Powierzchnia zabudowana: ok. 5.425 m²

Całkowita powierzchnia użytkowa budynku: ok. 6.470 m²

Powierzchnia użytkowa hali: 4 670 m²

Powierzchnia użytkowa budynku biurowego i socjalnego (3 poziomy): ok. 1.550 m²

Powierzchnia użytkowa półpiętra na szkolenia: ok. 250 m²

Produkty: maszyny Stripper, szlifierki i narzędzia 

Liczba pracowników: 70