Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 

Referencje

 
 
 

Centrum Biznesowa ADRIA

Olejowanie podłogi drewnianej.

  • Rodzaj budynku: Budynek użyteczności publicznej
  • Rodzaj okładziny: Układanie posadzek drewnianych
  • Techniczne rozwiązanie: Układanie posadzek drewnianych
  • Marka: UZIN, Pallmann
  • Kraj: Polska

Wykonawcą podłóg w obiekcie była firma Parkiet Styl z Katowic. Przy tej inwestycji bardzo dużą role odgrywał czas. Podłoga musiała zostać oddana do użytku w wyznaczonym przez inwestora terminie. Dlatego firma wykonawcza Parkiet Styl zdecydowała się na zastosowanie produktów z palety marek UZIN i Pallmann znacznie przyśpieszających termin 

 Do produktów tych należą:
UZIN NC 190 – cement błyskawiczny, na bazie którego jastrych już po 24 godzinach wskazuje wilgotność końcową na poziomie 2% w skali CM. Tradycyjnie wykonane jastrychy wilgotność tą osiągają średnio po ok. 2 miesiącach.
PALLMANN „Magic Oil” – dwuskładnikowy olej do powierzchni drewnianych umożliwiających użytkowanie podłogi już po 12 – 24 godzinach. W tego typu obiektach ogromną rolę odgrywa konserwacja i renowacja podłogi w przyszłości, która nie wyłączy go na dłuższy okres czasu z działalności. Tylko system zabezpieczenia podłogi związany z „Magic Oil” gwarantuje pracę bez przerwy lub z przerwą maksymalnie 24 godzinną. W przypadku zastosowania olejów jednoskładnikowych lub lakierów okres przestoju musiałby wynosić od 7 do 12 dni.

Firma “Parkiet - Styl” jest firmą handlowo - usługową z branży podłóg drewnianych oferentem pełnej gamy parkietów, paneli z drzew (drewna) egzotycznego i krajowego a także profesjonalnej chemii budowlanej.

 Specjalnością firmy są podłogi drewniane w obiektach sportowych, zabytkowych, rezydencjach oraz lokalach mieszkaniowych.